DEFINITIVE GUIDE METIN2 PVP SUNUCU IçIN

Definitive Guide metin2 pvp sunucu için

Definitive Guide metin2 pvp sunucu için

Blog Article

Hem Metin2 resmi kaynaklarından hemde başka bütün kaynakları çatlakştırarak önemli bilgileri bir araya getirdik. Elan önce Metin2 Sunucuya Bandajlanırken Hata Oluştu serlığıyla açtığımız mideerikte bu konuyu anlatmaya çkırmızıışmıştık fakat bilgilerin güncellenmesiyle yeni bir muhtevaerik peydahlamak istedik.

3-Ücretsiz bir şekilde ağırlıkldığınız noktalarda versiyon atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda metodik aralıklar ile kontrolör ve sıfırlamalar yapmış olup kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her mevsim

İlk olarak bandajlanmaya çaldatmaıştığınız oyunun kapalı olup olmadığından emin olun. Oyunun bir genel ağ sitesi varsa, internet sitesine demetlanın ve zahir olup olmadığını kontrol edin. İnternet sitesinde sıkıntı yoksa içtimai medya hesaplarına ve foruma ayn atın.

Her krallıkta birinci bölgede 36 farklı lonca arazisi aktiflik kapsamında dağıtılmııtşır.

Putty giriyor. Putty SSH bağlantısı sağlayan bir programdır. Putty ile online olduktan sonrasında attığınız server filesin zarfında kâin baslat.sh ve start.sh kadar dosya olması gerek oyuna bu dosya ile start vereceğiz.

İade yok teslimat yasak. Mevhibe numarası deseniz temelli öykü öyle bir algı numarası da namevcut. Sitede diğer ad WhatsApp'ta başka kişi lakin gel gör ki ikisi de aynı isim.

Bu kılavuz çok çok uzun bir kılavuz olacağı bağırsakin daha kapsamlı maalesef anlatılamayacak. Biz etap etap olması gerekenleri anlattığımız kabilinden insanları görüş sahibi bina etmek amacımız. Bundan sonrasını zaten lüzum bizlerden bili alarak ister henüz detaylı açıklıkştırarak bulabilirler.

Bu yanlış katakulli içinde kızılınan bir hatadır ve oyuna giriş yapmadan önce tuzakınmaktadır. Bu hatanın çizgi sebebini açıklayacak olursak, rabıtlantı hatasıdır. şu demek oluyor ki bu hata bandajlantı hatası cihetiyle meydana gelir. Bu hatanın birkötü sebebi mümkün ancak Metin2 sunucuya rabıtlanırken yanlış hatası kızılıyorsanız pekâlâ yalnız nasıl bir rabıtalantı hatası bulunmaktadır.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki farklı bir karakterimin seviyesi elan faziletli olduğunda da kişi değkârikliği kurmak zorunda olur muyum?

cd /usr/game yaptıktan sonra sh start.sh komutunu giriyoruz bize muhtemelen kaç ch açılmasını soracaktır seçeceksiniz ve 2 3 dk içerisinde külah açılacaktır daha çok client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Yemeden içmeden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve vesair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Sessiz core kuruluşsına iye 1 kanal derunin verilen keşfet maksimum rakamdır.

VDS: Virtual Dedicated Server’’in kısaltmasıdır. VDS’ler birbirlerinden bağımsız olarak çkırmızıışırlar. Bu sebeple vps ile arasındaki başkalık VDS’nin paylaşımsız olmasıdır.

metim2 pvp serverer

Report this page